Dzień Otwarty 2022

Szanowni Państwo,
poniżej udostępniamy materiały i treści dotyczące Dnia Otwartego 2022 r.
——————————————

Harmonogram spotkań dla kandydatów

Ulotka Dnia Otwartego UW 2022

——————————————

Ze względu na bardzo dużą liczbę osób, które zaangażowane będą w przebieg Dnia Otwartego, 23 kwietnia obowiązywać będą specjalne warunki poruszania się pojazdami po terenie kampusu:

  • na teren kampusu wpuszczane będą jedynie samochody, którymi organizatorzy dostarczą materiały promocyjne na stoiska. Wjazd będzie możliwy po uprzednim zgłoszeniu numeru rejestracyjnego samochodu drogą mailową (promocja@uw.edu.pl).
    23 kwietnia nie będą obowiązywać przepustki parkingowe;
  • wjazd na teren kampusu możliwy będzie w godzinach 7:00 – 9:45.
    Dzień Otwarty rozpoczyna się o godzinie 10:00, dlatego ze względów organizacyjnych i w trosce o bezpieczeństwo uczestników samochody muszą opuścić teren kampusu na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia;
  • zabranie niewykorzystanych materiałów ze stoisk będzie możliwe po godzinie 16:00. Do wjazdu na teren kampusu po odbiór materiałów konieczne będzie uprzednie zgłoszenie numerów rejestracyjnych;
  • ze względu na organizowaną w tym dniu promocję doktorską, miejsca parkingowe na terenie kampusu nie będą dostępne.

Specjalna organizacja ruchu podczas Dnia Otwartego wynika z troski o wygodę i bezpieczeństwo Państwa oraz uczestników wydarzenia. Podczas Dnia Otwartego pracownicy Biura Promocji obecni będą na miejscu w namiocie znajdującym się naprzeciw Starej Biblioteki, dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub problemów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

———————

Podczas trwania wydarzenia będzie można skorzystać z oferty gastronomicznej zaparkowanych na terenie dużego dziedzińca food truck’ów (odpłatnie).

———————